WORKSHOPY

Pojďme se společně na praktických seminářích naučit aktivovat střed těla tak, aby naše břicho bylo nejen estetické, ploché, ale také funkční. Rozpohybujeme pánve, zaktivujeme všechny tři vrstvy pánevního dna a podpoříme pružnost hrudníku správným dechem. Naučíme se vnímat své tělo a používat ho koordinovaně po celý den při běžných činnostech. Semináře jsou plné fascinujících informací o lidském těle, nudit se nebudete!

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Není již volná kapacita? Buďte mezi náhradníky.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

 Není již na semináři místo a máte zájem se vše naučit? Vytvořila jsem pro vás unikátní Online terapeutický a cvičební program Diastáza a Pánevní dno. Osvojíte si obdobné informace a mnoho hodin praxe navíc - 8týdenní cvičební plán a neustále přibývající cvičební sestavy. Zpátky do svého středu! V pohodlí domova s odborným vedením.

VAŠE OHLASY

Děkuji vám za zprávu a opravdu skvělý workshop. Já na podobné akce, kde je víc lidi moc nerada chodím, a musím říct, že jsem se cítila opravdu v pohodě a uvolněně. Také jsem cítila, že jsem v bezpečí a nemusím se za nic stydět. Svoji práci děláte opravdu úžasně a je vidět, že ji děláte opravdu srdcem, ne pro peníze. To se v dnešní době už tak často bohužel nevidí. Erudovanost a srdce dohromady. Jsem vděčná, vždy když potkám podobné lidi. Opět nabudu trochu víc víry v tento svět. Děkuji vám za všechno a zůstaňte jaká jste, protože jste skvělá a děláte úžasnou práci, výborným způsobem.
Ivana
Milá Aničko, děkuji Vám za velmi příjemný a informativní workshop. Dobrá volba na sobotní odpoledne. ;-). Už nyní cítím úlevu v bederní oblasti a co víc, bříško je hned po ránu ploché, pevné a cítím svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že existují. Pokud se mi po pár týdnech uleví i od inkontinence, pošlu vám metál!
Karolína
Dobry den, chtěla bych Vám dát zpětnou vazbu na Váš workshop, kterého jsem se 20. listopadu zúčastnila. Původně jsem šla hlavně jako doprovod ségry, která diastázu řeši a taky jsem se chtěla něco nového dozvědět. Cvičení jsem si užila, ale ten pravý “aha” moment přisel až večer a následující den, kdy jsem na svém těle zpozorovala změny…hodně trpím na ztuhlost zad, která je v podstatě chronická. Ačkoliv docházím na fyzio, cvičím “správně” a snažím se o své tělo starat, většinu času se i kvůli sedavému zaměstnaní necítím úplně fit. Po cvičení s Vámi přišlo uvolnění…páteř jako by se nějak zázračně odblokovala a já vyrostla o několik cm a mohla se volně nadechnout. Musím říct, že váš workshop pro mě byl zase jedním důležitým dílkem do skládanky. Opravdu děkuji za Vaši práci, která má velký smysl.
Eliška

Obsah workshopu

převis břicha po porodu
  • Dozvíte se, jak pracuje hluboké svalstvo CORE
  • Fyzio diagnostika, metody následné terapie/léčby, ukázka vyšetření pomocí sona + zodpovězení dotazů
  • Nacvičíte správný postoj těla, dech a podpůrné masáže pro efektivní „oploštění” břicha
  • Naučíte se vnímat pánevní dno jako jeden z hlavních stabilizačních svalů
  • Osvojíte si velmi efektivní cviky na redukci diastázy a pochopíte princip aktivity pánevního dna (stah, uvolnění, principy tlaku a tahu, správná vizualizace)
  • Spousta cvičení se zapojením do běžných denních činností
  • Po semináři obdržíte vzdělávací video s probranými cviky a komplexní teorií

změna vyhrazena

Harmonogram

9:00 - 10:30 - workshopová část Diastáza

10:30 - 10:45 - přestávka/diagnostika

10:45 - 12:00 - workshopová část Pánev

12:00 - 13:00 - diagnostika/konzultace

13:00 - 14:00 - funkční medicína, hormony

Často kladené otázky

Materiály a podklady k worshopu

Zhruba týden před konáním workshopu odesílám klientkám detailní informace ke konání semináře (adresa konání, oblečení, pomůcky, doporučení). Po semináři obdrží každá klientka přístupové údaje ke vzdělávacímu videu.

Storno podmínky

Pokud víte alespoň týden před konáním workshopu, že se nebudete moci semináře zúčastnit, napište mi na e-mail coreyoga@seznam.cz. Pakliže budu mít náhradníka, domluvíme se na vrácení plné částky. V opačném případě se hradí storno 30 % ze zaplacené částky (převedu Vám na Vámi zvolený účet 70 % z celkové částky). Při omluvě méně jak týden před konáním workshopu si prosím najděte náhradníka. Jedná se o koncept aktivace středu těla, ocení i Váš partner nebo maminka :-).

Co vše je v ceně workshopu

3 hodiny výuky se cvičením + individuální diagnostika a zodpovězení dotazů (fyzioterapeut kliniky VO2MAX). V ceně workshopu jsou zahrnuty také dva rehabilitační a masážní míčky.
Dárkový poukaz

Fascinující svět fyzioterapie, psychologie a sportu