WORKSHOPY

Pojďme se společně na praktických seminářích naučit aktivovat střed těla tak, aby naše břicho bylo nejen estetické, ploché, ale také funkční. Rozpohybujeme pánve, zaktivujeme všechny tři vrstvy pánevního dna a podpoříme pružnost hrudníku správným dechem. Naučíme se vnímat své tělo a používat ho koordinovaně po celý den při běžných činnostech. Semináře jsou plné fascinujících informací o lidském těle, nudit se nebudete!

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Není již volná kapacita? Buďte mezi náhradníky.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

 Není již na semináři místo a máte zájem se vše naučit? Vytvořila jsem pro vás unikátní Online terapeutický a cvičební program Diastáza a Pánevní dno. Osvojíte si obdobné informace a mnoho hodin praxe navíc - 8týdenní cvičební plán a neustále přibývající cvičební sestavy. Zpátky do svého středu! V pohodlí domova s odborným vedením.

Stovky recenzí naleznete na IG profilu @coreyoga.cz

Reference

Děkuji vám za zprávu a opravdu skvělý workshop. Já na podobné akce, kde je víc lidi moc nerada chodím, a musím říct, že jsem se cítila opravdu v pohodě a uvolněně. Také jsem cítila, že jsem v bezpečí a nemusím se za nic stydět. Svoji práci děláte opravdu úžasně a je vidět, že ji děláte opravdu srdcem, ne pro peníze. To se v dnešní době už tak často bohužel nevidí. Erudovanost a srdce dohromady. Jsem vděčná, vždy když potkám podobné lidi. Opět nabudu trochu víc víry v tento svět. Děkuji vám za všechno a zůstaňte jaká jste, protože jste skvělá a děláte úžasnou práci, výborným způsobem.
Ivana
Sice mám zakoupený Váš online program, ale moc jsem chtěla cvičení s Vámi zažít na živo a byla jsem nadšená 😊 Byl to úžasný zážitek! Dokážete člověka skvěle namotivovat a inspirovat k tomu, aby si také takovou péči věnoval. Byla jsem fascinovaná tím, jak srozumitelně a zajímavě jste nám předávala informace a jak jste byla precizní. Byla jste opravdu úžasná a bylo skvělé, že jste používala příklady ze života, že jste k nám byla velice otevřená a že jste dokázala téma odlehčit a pobavit nás 😊 Od workshopu už uběhl více než týden a jsem pořád stejně nadšená, jako když jsem z kliniky VO2MAX odcházela na vlak 😊 Pokud byste někdy uvažovala třeba o nějakých víkendových pobytech pro klientky, na kterých by se s Vámi cvičilo, bylo by to úžasné, hlásila bych se hned! Klidně bych jela na Váš workshop znovu! 😊
Petra
Dobrý večer, doufám, že Vás neruším. Ráda bych Vám poslala své foto jako veliké díky! Vy si mě nejspíš nepamatujete, ale já na Vás nezapomenu nikdy. Díky Vašemu workshopu, Vašim znalostem, které jste nám dokázala tak skvěle podat, zmenšila pas o 20 cm a dokonce už tolik netrpím na úniky moči. Víte, pro mne to hodně znamená, cítit se zase po letech dobře, vzít si na sebe to, na co mám chuť, nebát se hýbat bez "nehody". Děkuji Vám. Kéž by takovou úlevu poznaly i další ženy. Děkuji Vám, za to, co děláte. S úctou, Miroslava.
Miroslava
Dobrý den, Aničko, chtěla bych Vám poděkovat za velmi přínosný včerejší den. Odcházela jsem nadšená a hned jsem kamarádkám posílala tipy 🙂 Musím říct, že po dlouhé době jsem byla na semináři, který byl tak nabitý informacemi a "aha momenty". Čerpala jsem od porodu různé informace o diastáze, pánevní dnu i funkční medicíně, ale až včera se mi to v hlavě hodně propojilo a ukázalo celistvěji. Skoroi je mi až líto, že jsem v době po svém akutním císaři tyhle informace neměla, mohla jsem si ušetřit trápení s jizvou i s bolestmi v podbřišku. O to víc oceňuju, co pro ženy děláte - projekt Péče po porodu tu strašně chyběl. Děkuji i za nápad a skvělý tah zkombinovat to s povídáním od Lukáše.
Gábina
Milá Aničko, děkuji Vám za velmi příjemný a informativní workshop. Dobrá volba na sobotní odpoledne. ;-). Už nyní cítím úlevu v bederní oblasti a co víc, bříško je hned po ránu ploché, pevné a cítím svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že existují. Pokud se mi po pár týdnech uleví i od inkontinence, pošlu vám metál!
Karolína
Dobry den, chtěla bych Vám dát zpětnou vazbu na Váš workshop, kterého jsem se 20. listopadu zúčastnila. Původně jsem šla hlavně jako doprovod ségry, která diastázu řeši a taky jsem se chtěla něco nového dozvědět. Cvičení jsem si užila, ale ten pravý “aha” moment přisel až večer a následující den, kdy jsem na svém těle zpozorovala změny…hodně trpím na ztuhlost zad, která je v podstatě chronická. Ačkoliv docházím na fyzio, cvičím “správně” a snažím se o své tělo starat, většinu času se i kvůli sedavému zaměstnaní necítím úplně fit. Po cvičení s Vámi přišlo uvolnění…páteř jako by se nějak zázračně odblokovala a já vyrostla o několik cm a mohla se volně nadechnout. Musím říct, že váš workshop pro mě byl zase jedním důležitým dílkem do skládanky. Opravdu děkuji za Vaši práci, která má velký smysl.
Eliška
Dobrý večer, Aničko, chtěla jsem Vám poděkovat za dnešní workshop. Již Vás sleduji nějakou dobu, mám knížku, ale vždy mi více vyhovuje osobní setkání a cvičení se skupinou ostatních - mám potom větší motivaci a více se snažím. Informace mi přišly přínosné a hlavně jsem ráda za zpětnou vazbu. Ted jsem si cviky jistější. Máte hrozně příjemný a profesionální projev. Tak nějak mi vlastně sedíte svým přístupem. 🙂
Markéta
Milá Aničko, Milá Aničko, moc moc Vám děkuji za úžasný workshop. Precizně připravený a dokonale přednesený. Určitě budu cvičit podle vašich videí. A čerpat z vašich rad. Dcera (28) trpí na šílené migrény a bolestivou menstruaci. A já dlouhodobý přechod. V prezentaci od Lukáše jsem našla můj problém z cholesterolem. Ten mám vyšší a nejde mi snížit. Jdu číst a koukat na videa 🙂 Ještě jednou děkuji a přeji krásné podzimní dny.
Lada
Dobrý den, Teprve dnes jsem se dostala k Vašim emailum. Chci moc podekovat. Vas workshop byl uzasny. Spoustu uzitecnych informaci a moc mi to pomohlo si uvedomit ze bych mela zacit o sebe konecne pecovat. A doufam ze budu mit dost sil na sobe poradne zapracovat. Jen mi chybi nejaky Vas pravidelny kurz cviceni na ktery bych mohla kazdy tyden prijit 🙈 Jste strasne mila a uzasna jeste vic ve skutecnosti nez na instagramu. Jste moji inspiraci. Moc dekuji.
Petra
Milá Aničko, chci Vám poděkovat za Vaše nasazení a přístup, jak během Workshopu tak i mimo něj. Mám za sebou celý Váš online kurz (základ, nikoliv sestavy 🙂 a chybělo mi to, co jsem od Vás dostala včera. Ráno jsem už cvičila podle pracovních listů a když dnes od Vás dorazilo video, tak jsem byla maximálně šťastná - vše jsem si ještě oživila více. Dívala jsem se i na doplňky stravy - překvapilo mě - nic předraženého!!!! Děkuji, děkuji, děkuji Krásný den a ať se Vám moc moc daří. Ráda dorazím opět někdy osobně - je to obrovská pomoc být opravena, korigována, motivována... 🙂 Jste velice laskavá a zároveň velmi profesionální. Byl to opravdu příjemný den. Klára
Klára

Obsah workshopu

převis břicha po porodu
  • Dozvíte se, jak pracuje hluboké svalstvo CORE
  • Fyzio diagnostika, metody následné terapie/léčby, ukázka vyšetření pomocí sona + zodpovězení dotazů
  • Nacvičíte správný postoj těla, dech a podpůrné masáže pro efektivní „oploštění” břicha
  • Naučíte se vnímat pánevní dno jako jeden z hlavních stabilizačních svalů
  • Osvojíte si velmi efektivní cviky na redukci diastázy a pochopíte princip aktivity pánevního dna (stah, uvolnění, principy tlaku a tahu, správná vizualizace)
  • Spousta cvičení se zapojením do běžných denních činností
  • Po semináři obdržíte vzdělávací video s probranými cviky a komplexní teorií

změna vyhrazena

Harmonogram

9:00 - 10:30 - workshopová část Diastáza

10:30 - 10:45 - přestávka/diagnostika

10:45 - 12:00 - workshopová část Pánev

12:00 - 13:00 - diagnostika/konzultace

13:00 - 15:00 - funkční medicína, cyklus, hormony, klinická naturopatie

Často kladené otázky

Materiály a podklady k worshopu

Zhruba týden před konáním workshopu odesílám klientkám detailní informace ke konání semináře (adresa konání, oblečení, pomůcky, doporučení). Po semináři obdrží každá klientka přístupové údaje ke vzdělávacímu videu.

Storno podmínky

Pokud víte alespoň týden před konáním workshopu, že se nebudete moci semináře zúčastnit, napište mi na e-mail coreyoga@seznam.cz. Pakliže budu mít náhradníka, domluvíme se na vrácení plné částky. V opačném případě se hradí storno 30 % ze zaplacené částky (převedu Vám na Vámi zvolený účet 70 % z celkové částky). Při omluvě méně jak týden před konáním workshopu si prosím najděte náhradníka. Jedná se o koncept aktivace středu těla, ocení i Váš partner nebo maminka :-).

Co vše je v ceně workshopu

3 hodiny výuky se cvičením + individuální diagnostika a zodpovězení dotazů (fyzioterapeut kliniky VO2MAX). V ceně workshopu jsou zahrnuty také dva rehabilitační a masážní míčky.
Dárkový poukaz

Fascinující svět fyzioterapie, psychologie a sportu