Už nechci vypadat

jako těhotná ...

STOP!

vystouplému

bříšku a inkontinenci

 

VÍCE NEŽ

Nejobsáhlejší online program pro ženy s oslabeným středem těla v ČR

30 000 členů

Máte stále vystouplé bříško, i když jste již na své před-těhotenské váze?

Bolí vás záda, klouby a tušíte, že vaše postavení těla není zcela v pořádku?

Vaše pánevní dno ztrácí kondici a inkontinence se objevuje stále častěji?

Chcete zatočit s kýlou, převisem břicha, necitlivostí či špatně se hojící jizvou?

Vnímáte střed těla jako odpojenou část? Žije si při cvičení cvým životem?

PROGRAM

POMÁHÁ

 • Odstranění či zúžení diastázy
 • Zploštění břicha
 • Zpevnění středu těla
 • Redukce povislé kůže, strií
 • Zlepšení citlivosti
 • Odstranění či zmírnění inkontinence
 • Odstranění bolesti zad
 • Odstranění bolesti kloubů
 • Zlepšení držení těla
 • Redukce tuku v oblasti břicha

REFERENCE A PROMĚNY

Aničko, musím se s vámi podělit o svůj příběh. Po porodu bylo moje břicho v hrozném stavu, vystouplé, nevzhledné, vůbec jsem ho neovládala. První měsíce po porodu jsem z toho byla nešťastná, obešla jsem různé specialisty, fyzioterapie, ale nic nepomohlo nijak výrazně. Nechala jsem to tedy být a se svým novým vzhledem jsem se smířila. Až váš systém mi ukázal, že moje uzdravení závisí nejen na cvičení, ale také na dalších okolnostech. Nechápu to, ale za pár týdnů s vámi jsem začala břicho nejen lépe vnímat, ale dost viditelně se zmenšilo. Změny si všimlo i okolí, znovu se začínám cítit dobře, sebevědomě. A pokračuju s vámi dál! Takže velké díky...
Olga
Dobrý den, Aničko, posílám Vám výsledek svého 8 týdenního snažení v rámci on-line programu diastáza. Chtěl bych Vám moc poděkovat, protože jsem ani nečekala, že výsledek by se opravdu mohl dostavit po tak krátké době. Vaše práce je skvělá, jsem Vám vděčná, že jste mi pomohla nejen oploštit bříško po druhém porodu (císařským řezem), ale také jste nasměrovala k lásce k yóze a díky Vám a Vašemu kurzu jsem si zakoupila půlroční permanentku v yoga studiu a se cvičením nejlépe na denní bázi chci i nadále pokračovat. 🙂 Ještě jednou Vám děkuji. Fotky moc zdařilé nejsou, avšak kdybyste je chtěla použít nemám s tím problém (po zakrytí obličeje). Mějte se krásně. Eva S.
Eva
Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za cvičební sestavy v programu. jsou dny, kdy člověk s nemocnými dětmi po provstávané a prokojené noci nemána cvičení sílu a tak oceňuji i možnost zacvičit si celou sestavu v leže na zádech - jako je například ta čtvrtá. A ve zbylých dnech si ráda zase zacvičím ty pohybovější, dynamičtější! program je naprosto skvělý.
Alena
Dobrý den, i když máte díků jistě stovky ne-li tisíce, objevila jsem vás teprve nedávno a váš program je pro mě naprosto nedocenitelný, takže mám potřebu vám poděkovat. Kéž by se toto téma dostalo ke všem rodičkám včas, čehož jste jistě i průkopníkem u nás. Děkuji vám za velkou odbornost a jemné a klidné vedení každý den! Výborná videa! Těším se na váš klidný hlas a už druhý den po masáži a vyrovnání pánve cítím a vnímám své bříško. Jsem vděčná, že mi vás Google nabídnul. Z celého srdce děkuji!
Kateřina
Když jsem uviděla reklamu na váš online kurz, říkala jsem si, že to bude zase past na peníze. Chtěla bych vám ale napsat velké díky, opravdové díky. Protože ty změny, které jsem už po dvou týdnech pocítila jsou neuvěřitelný. Život se se mnou nemazlil, dlouho jsme se s mužem snažili o miminko, o jedno přišli, po porodu se mi objevil nádor v prsu. Neměla jsem na sebe vůbec čas. Břicho vystouply, i s pupíkem, do toho kýla, špatný záda... Chci vám moc poděkovat, protože vaše cvičení je zázračné. Cítím se po mnoha letech opět jako žena, sebevědomá žena, krásná žena.
Ludmila
Na Váš program mne navedla paní fyzioterapeutka, prý jste na českém poli v oblasti péče o ženy lídr :). Některé cviky jsem již znala z rehabilitací, neboť na tomto pracovišti učí Vaší metodiku. Mnohé z nich pro mne byly nové a musím říct, že jsem z výsledků nadšená. Již delší dobu jsem obcházela různá pracoviště, absolvovala online programy, četla odbornou literaturu, ale nikde jsem nenašla vše tak dobře popsané, vysvětlené a zdokumentované. Opravdu tleskám a přeji Vám mnoho spokojených klientek, jako jsem já, stejně jako energii na další projekty. Má to smysl!
Bára
PŘEDSTAVTE SI, ŽE SE MOHOU VAŠE ZÁDA O 1 CM PRODLOUŽIT. A ONA MOHOU! ...nestrašte Aničko, já potřebuji spíš delší nohy:)))) JInak dobrý den, a musím vás moc moc pochválit...užasné cvičení, mnoho sice znám, jsem 3 roky po samých rehabkach, plus masíruji a zajímám se o tělo, ale toto je něco...za 10 dní mám úplně jinou pozici těla a břicha, a včera na rehabce jsem dostala pochvalu. už i při chůzi si uvědomuji, že držím aktivně bříško, ale ne typu ,,90.let,, zatáhni a vyprs se 🙂 Děkuji, držím palce vaší další práci a osvětě. s láskou Jana
Jana Ondilla
Dobrý den Aničko, Nejdřív bych Vám ráda ještě jednou poděkovala za Váš program, je vážně skvělý, všem ho doporučuji dál. ❤️ Před těhotenstvím jsem pracovala jako dentální hygienistka a kvůli bolesti zad a špatnému držení těla jsem musela začít chodit na fyzio, abych se celá nerozpadla. Držení těla se ještě trochu zhoršilo právě v těhotenství, takže jako první zasílám fotku ze 41tt, bylo to foceno těsně před porodem, břicho jsem měla hodně dopředu a je dobře vidět, jak jsem byla prohnutá v zádech. Po porodu jsem měla asi nějaké zatmění a že mám diastázu jsem zjistila až cca rok po porodu. V porodnici mi žádné pořádné informace nedali a kvůli traumatu z porodu, depresím a všemu okolo jsem ten první rok svému tělu moc času nevěnovala. Když jsem pak poslouchala nemístné poznámky o tom, že mám cvičit, abych zhubla ten tuk z břicha, začala jsem dělat dřepy, kliky, plank atd., ačkoli jsem sama nevěřila, že je to opravdu jen špek. Nakonec jsem si zjistila diastázu na 3 prsty a dostala jsem od švagrové tip na Váš program. Zakoupila jsem si ho už minulý rok v červenci, ale poprvé mi to všechno nějak nešlo, pak jsem se do cvičení pustila znovu, ale bylo pro mě obtížné celý den myslet na dech, napřímení atd., takže žádná velká změna.. už jsem to chtěla vzdát, ale pak jsem si po novém roce řekla, že to zkusím ještě jednou.. 💪🏻💪🏻 První dny jsem naplno trénovala dech, měla jsem s tím velký problém, pocit, jako bych měla korzetem stažený hrudník a žebra.. další dny jsem trénovala napřímení, fungování během dne a pak jsem teprve začala cvičit, tohle pomalejší tempo mi dost pomohlo. Na začátku letošního roku jsem měla 94 cm v pase a diastázu na 3 prsty, po 8 týdnech jsem měla neskutečných 84 cm a diastázu na necelé 2 prsty. Rozhodně to ještě není dokonalé, takže pokračuji ve cvičení a aktuálně se zaměřuji i na podkládání bříška při odpočinku/spánku, na to jsem dost zapomínala a myslím, že kdybych to poctivě dělala už od začátku, změna by asi byla ještě větší. Ale i tak jsem s nynějšími výsledky spokojená, jak je vidět z fotek, bříško se zmenšilo a díky masážím není tak povislé, pocitově je postavení těla mnohem lepší, záda skoro nebolí a na dotek cítím, že kůže na břiše je mnohem méně vytahaná. 🙂 Takže ještě jednou moc moc děkuji a přeji pěkný den.
Veronika
břicho po porodu

Přečti si

Trápí mě břicho po dětech ...

Jak vypadá a jak se chová břicho po porodu? Co je diastáza břišních svalů? Jak mohou břišní svaly ovlivnit pánevní dno i záda? Jak se pracuje s různými typy diastázy? Můžete bříško opět vycvičit - a jak? Na co si rozhodně dát pozor, kolik mýtů ohledně poporodního stavu rodiček panuje... A mnohem více.

ošetření per rectum

Přečti si

Trápí mě pánevní dno!

Co je pánevní dno a jak ovlivňuje celé vaše tělo? Má se posilovat, aktivovat nebo relaxovat? Jaké projevy má hypertonické a hypotonické pánevní dno? Proč nelze dosáhnout orgasmu a proč bolí menstruace? Kolik vrstev má pánevní dno a jak se s každou vrstvou pracuje? Na co si dát pozor a proč byste měla zapomenout na Kegelovy cviky? ... A mnohem více.

STRUKTURA PROGRAMU

více jak 500 cviků a praktických rad 

PŘÍPRAVA

Úvodní videa - aneb informace jsou první krok k úspěchu. Touto sekcí začněte.

EDUKAČNÍ VIDEA

Chcete mít aktivní střed těla po celý den? Další a další zajímavosti ze světa fyzioterapie a sportu.

CVIČEBNÍ PROGRAM

8 týdenní cvičební plán pro ploché, plně funkční bříško a aktivní pánevní dno.

CVIČEBNÍ SESTAVY

Odborně sestavené "desetiminutovky" pro vaši plnou kondici!

CVIČENÍ S POMŮCKAMI

Efektivní cvičení s pomůckami pro aktivaci hlubokého svalového korzetu.

PODPŮRNÉ TERAPIE

Vyšetření, testy a terapie vhodné (jakkoli dlouho) po porodu.

NEJVĚTŠÍ DATABÁZE CVIKŮ

pro ženy s oslabeným středem těla

ČLENSTVÍ

V základním členství máte neomezený přístup k obsahu po dobu 6 měsíců. 8 týdnů trvá unikátní rehabilitační plán, poté praktikujete cvičební sestavy. Každý měsíc přibývají nová vzdělávací a cvičební videa. 

Členství
2 599 Kč
1 999 Kč
6 měsíců
Členství v online programu na půl roku. Přístup k unikátním cvičebním a výukovým videím.
Prodloužení členství
999 Kč
6 měsíců
Prodloužení členství v online programu o dalších 6 měsíců. Pokud již nemáte aktivní členství, kontaktujte mne na coreyoga@seznam.cz.
diastáza břišních svalů

Získejte prodloužení zdarma!

Pošlete proměnu

Vyfoťte se zboku a zepředu před začátkem a po skončení osmitýdenní rehabilitace. Pojďme společně motivovat ostatní ženy ke změně! Jako dárek ode mě dostanete 6měsíční Prodloužení Online programu zdarma. Proměny zasílejte na e-mail coreyoga@seznam.cz. 

Informujte se u své pojišťovny

Příspěvky zdravotních pojišťoven

ZP MV ČR - 211

500 Kč - pohybový online program
Více informací

OZP - 207

500 Kč - kupón s Vitakartou
Více informací

RBP - 213

Domluvit se na individuálním posouzení
Více informací

VĚDĚLA JSTE?

Pokud umíte zaktivovat příčný břišní sval, pracuje pro vás ve dne v noci. Ke své vytrvalé práci potřebuje energii - z vašeho tuku na bříšku a na bocích.

O hrudníku a dechu

Jak aktivovat pánevní dno

Proč bolí záda

HRUDNÍK A DECH

Každé pondělí se naučíte jeden cvik podporující pružnost hrudníku a aktivaci bránice.

NAPŘÍMENÍ

V úterý budete pracovat s kostmi pánve, hrudníku a s lebkou a budete nalézat jejich optimální pozici.

PÁNEVNÍ DNO

Středy jsou vyhrazeny pro práci se všemi třemi vrstvami dna pánevního. V asymetrii a dynamice.

3D AKTIVACE

Ve čtvrtek vás budu učit chůzovému mechanismu a osmičkovým pohybům, které probudí váš spící CORE.

CO DÁL SI PROCVIČÍTE A OSVOJÍTE?

ZDRAVÁ ZÁDA

V pátek, po celém náročném týdnu, se budete uvolňovat tak, jak to určitě neznáte! A bude se vám to líbit.

ŠIKMÉ SVALY

Pevné šikmé břišní svaly oceníte nejen z hlediska estetického, ale především funkčního. Jako kšandy diastázu stáhnou v sobotu.

PŘÍČNÝ BŘIŠNÍ SVAL

Týdenní rehabilitaci zakončíte efektivní aktivací vašeho COREzetu. A už zavnímáte první změny!

KOMPLEXNÍ PÉČE O TĚLO ŽENY

Odborně a citlivě sestavený cvičební plán pro ty nejlepší výsledky.

diastáza břišních svalů

O metodice CoreYoga®

Metodika CoreYoga® poskytuje ucelený koncept pro nalezení rovnováhy tělesné (svalově-fasciální) i mentální (psychosomatické), podporující zdravé držení těla a dech, aktivující hluboké svalové struktury.

Prolínají se v něm prvky jógy, pilates, rehabilitační cvičení a pohybové principy z tuzemska i zahraničí. Pomáhá všem, kteří se snaží nalézt příčinu svého problému (ať už vizuální nespokojenosti, tělesného omezení či bolesti).

A protože funkční pohyb je celodenní záležitost, nikoli otázka jednorázového cvičení, naučí vás používat tělo zejména při běžných denních činnostech. Věřím, že metodika CoreYoga® bude dál a dál přinášet radost a zdraví ženám plánujícím miminko, těhotným a maminkám.

Přečti si

Trápí mě nevzhledný převis břicha

„Převis“, „vak“ či „vana“… Pokud jste se daly do čtení těchto řádků, možná se trápíte vystouplým, nevzhledným bříškem stejně jako každá třetí rodička, a to i delší dobu po porodu. Možná se necítíte ve svém těle dobře, stydíte se nosit upnutá trička (natož plavky) a nevíte, kdy, jak a jestli vůbec se vám podaří břicho oploštit do uspokojivé podoby.

diastáza břišních svalů
diastáza

JEDINEČNOST PROGRAMU

 • Mnoho lektorů a fyzioterapeutů se nezaměřuje na redukci diastázy břišních svalů, a proto cvičení nemusí být vždy vhodné pro oslabený střed těla.
 • Efektivní řešení diastázy je citlivý proces, na který není na běžných lekcích dostatek prostoru.
 • Náš program vychází z těch nejnovějších výzkumů v Čechách a zejména v zahraničí, promítají se v něm poznatky z různých fyzioterapeutických, korekčních i sportovních postupů.
 • Trvalé zpevnění bříška není o fitness, ale o působení sil, proto se učíte nejen jednotlivé cviky, ale zejména schopnost nastavit tělo do optimální pozice pro cvičení.
 • Program se zaměřuje na práci s kostmi, nikoli se svaly, které klienti většinou neumí správně aktivovat. Učí zábavnou formou skrze snadno pochopitelné vizualizace a přirovnání.
 • Co je víc – 5 % cvičení během dne nebo 95 % času běžných činností? Naprogramujete si pohybové vzorce pro každodenní činnosti (zdravý sed, zvedání břemen, aktivní chůze …) a také pro vaše oblíbené sportovní aktivity. A bříško bude pracovat NONSTOP.
proměna CoreYoga
recenze CoreYoga

POMŮCKY KE CVIČENÍ

Ověřené informace, odborné vedení ...

... a motivace ke změně. 

cviky na diastázu

CHCETE NA SOBĚ ZAČÍT PRACOVAT ZDRAVĚ, BEZPEČNĚ A V ČASE, KTERÝ VÁM VYHOVUJE?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Rodila jsem již před delší dobou - lze můj stav i tak zlepšit?

Na 100%. Pokud není funkčnost či vizuální stránka vašeho těla uspokojivá, pravděpodobně nemá vaše tělo vhodné podmínky pro uzdravení. Odbouráte špatné návyky, osvojíte si nové a po zbytek života se můžete vyhnout zdravotním potížím.

Mám kýlu - mohu s programem začít?

Při svalové „kompenzaci“ poškozeného středového vaziva lze kýlní defekt redukovat i bez nutnosti operativního zásahu. Vždy však doporučuji konzultaci a pravidelnou kontrolu na oddělení chirurgie.

Mateřství mě teprve čeká - má pro mě kurz smysl?

Určitě ano. Dívky a ženy, které mateřství teprve čeká se naučí připravit své tělo na bezproblémové otěhotnění, těhotenství bez bolestí a vytvoří ty nejlepší podmínky pro přirozený porod.

Nejsem pohybově zdatná - zvládnu kurz?

Program je vhodný pro ženy každého věku, pohybově zdatné i necvičící. Osvojíte si základní principy aktivace těch nejhlubších svalových vrstev a pravidla pro zdravé cvičení i tělesné postavení v běžném dni.

Jak rychle po porodu mohu začít cvičit?

Rodičky mohou cvičit prakticky ihned. Program se zaměřuje na postavení pánve a správný dech, což je základ pro rychlou rekonvalescenci po porodu.

Jsem sportovkyně/lektorka. Přiučím se něco?

Sportovkyně a lektorky, které se u sebe či u klientů setkávají s pohybovými stereotypy a diastázou břišních svalů se přiučí mnohé ze světa fyzioterapie a sportu.

Pomůže mi program s prolapsem (dělohy)?

Program vás nasměruje na správnou cestu rehabilitace patologií středu těla. Zaměřuje se na aktivaci svalů pánevního dna a též se věnuje regeneraci poškozených vazů.

A co strie, převis a vizuální defekty, necitlivost břicha – lze to zlepšit?

Vybrané fasciální masáže vám pomohou s natonizováním středu těla, s prokrvením tkání a vytvoří ty nejlepší podmínky pro opětovné aktivní „nesení“ bříška. Pravidelný (intenzivní) dotek vám kůži vyhladí a zpevní.

STÁLE VÁHÁTE?

Máte shon kolem rodiny, málo času a pocit, že cvičení a čas pro sebe už nejde nikam vměstnat? Snad vás přesvědčí následující video s bonusy, které program přinese do vašeho života.

Anna Nováková

Program jsem pro vás odborně sestavila tak, aby byly výsledky konečně viditelné. Jako máma tří dětí narozených císařským řezem jsem se po porodu setkala s nefyziologickým rozestupem břišních svalů, s kýlou a dalšími přidruženými potížemi. Vše jsem dokázala zrehabilitovat, a proto věřím, že má osobní zkušenost a vítězství se skrze program dostane i k vám a bude vás inspirovat a pozitivně motivat.

Anna Nováková CoreYoga

Disclaimer

Zdraví je drahocenná věc

Teoretická i praktická doporučení systému COREyoga vycházejí ze zásad celostního přístupu, jsou prověřeny časem a pomohou vám v začátcích změny životního stylu. Cviky uvedené v programu mohou praktikovat všichni, ale vždy doporučuji naslouchat svému tělu, jeho možnostem a aktuálnímu rozpoložení. Pokud si konkrétní polohou či pohybem nejste jisti, kontaktujte důvěryhodného odborníka (pohybového specialistu, fyzioterapeuta či lékaře). V těhotenství nebo při zdravotních obtížích praktickou cvičení vždy konzultujte s lékařem. Online program je informačního charakteru.