Kniha, karty nebo Online program?

Cvičební diář SEBEPÉČE

Často se nemůžete rozhodnout, pro jaký produkt CoreYoga® či kombinaci produktů se rozhodnout, aby výsledky byly co nejlepší. Všechny produkty jsem připravovala tak, aby se doplňovaly, ale zároveň, aby byly svým obsahem unikátní. Pojďme so shrnout to nejdůležitější.

Kniha Diastáza

kniha Diastáza

Naprostý teoretický i praktický základ. Kniha obsahuje metodiku, kterou potřebujete znát pro navazující cvičební praxi. Dozvíte se:

  • Jak vzniká oslabení břišní stěny, jak se vyšetřit a jak střed těla efektivně aktivovat.
  • Co dělat a co nedělat v běžné denní rutině, aby se diastáza, inkontinence a bolesti zad nezhoršovaly.
  • Naučíte se vnímat své tělo a pečovat o něj tak, aby bylo schopné autoregenerace.
  • Dozvíte se mnohé z anatomie (zábavnou formou), fascinující informace ze světa fyzioterapie a sportu, zajímavosti z oblasti psychosomatiky.
  • A samozřejmě cvičíte a zkoušíte a objevujete!

Cvičební karty Diastáza

cvičební karty Diastáza

Cvičební karty shrnují základní metodické pokyny z knihy Diastáza a navazují 50 novými cviky! Odborně vybrané týdenní cvičební sestavy, aby vaše bříško bylo opět ploché, celý střed těla ožil a svaly fungovaly v synergii.

Za 8 týdnů poznáte, jak vaše tělo funguje, jaké jsou jeho potřeby, jak je aktivní ve svém napřímení… že se vám tělo proměňuje před očima a že máte mnohem více energie.

Cviky jsou názorně nafoceny, ilustrovány a popsány i s vizualizemi. Zaručují tedy snadné pochopení pozic a pohybů. Balíček obsahuje 50 Karet na 50 dnů cvičení.

Online program Diastáza a Pánevní dno

Online program Diastáza

Komplexní Online program obsahuje část teorie knihy, 8týdenní cvičební plán Karet, dále bonusová videa a stále přibývající cvičební sestavy (více dynamické a silové) pro celoroční praxi. Doporučuji pro příznivce audiovizuálního učení – vše vidíte a slyšíte, lépe poznatky a pohyby pochopíte a rychleji si je osvojíte.

Odporová guma růžová

POZOR NOVĚ v Online programu sekce cvičení se cvičebními pomůckami – více než 200 cviků pro ty nejlepší výsledky. Cvičení s klouzavými CORE disky, pěnovým válcem, odporovou gumou, gymnastickým míčem, abdominální píšťalou či nadstavbové cviky s míčky Senso Pro vás budou určitě bavit! 🙂

Cvičebnice s pomůckami

Cvičebnice pro ženy po porodu

Neustále pro vás tvořím nové cvičební listy ke specifickým CORE pomůckám. V nabídce je aktuálně Cvičebnice pro Klouzavé diskyCvičebnice pro Míčky Senso ProCvičebnice pro Odporovou gumu. Cvičení je vhodné po porodu i s diastázou břišních svalů a navazuje na edukaci knihy Diastáza a rehabilitační plán cvičebních karet Diastáza.